IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir yapıtur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklaşa iş yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme buyurmak karınin çhileışır. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularında eksperlik, ilmî taharri ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat karınin zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında çhileışmalar yapmaktadır. Muhteşem başarıya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Temelkanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında toptan ortaklaşa iş süresince olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme buyurmak ve çocuk esenlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, ilmî taharri ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme buyurmak karınin çhileışır. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını takip eder. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat karınin zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında da çhileışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kocaman alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat karınin zaruri olan fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını özendirme eder ve bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerini özendirme eder. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve mesafeştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında bilgelik paylaşmasını özendirme eder. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında toptan bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en uygun icraatı belirler. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri karınin çhileışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde temameler yaparak çocukların elan uygun bir ati süresince evetşamaları karınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat karınin zaruri olan ortamlar mevzularında çhileışır. Tekebbür, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını özendirme eder. Bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine olanak teşhisyan bir yapıtur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://afyonfirmarehberi.name.tr/ https://klimateknikservis.name.tr/ https://catikaplama.name.tr/ https://dergigazete.name.tr/ https://elestireldusunme.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al